Ptt Kredisi

PTT Aracılığı ile Maaş Taşımalı 60 Ay ‘a varan vade seçenekleri 100.000 TL kadar kredi imkanı sunuyoruz..
Borçlu, İcralık ve Hacizli Emeklilerimiz Artık Kredi Alamam diye Dert Etmeyin..

%100 Banka Güvencesi

✅ÖN ÖDEMESİZ 

✅İPOTEKSİZ

✅KEFİLSİZ❓Emekli maaşımı PTT ‘den alıyorum veya maaşımı PTT ‘ ye taşıyacağım kredi alabilir miyim? Sorusuna karşılık siz emeklilerimizi aydınlatarak doğru krediye ve bankaya yönlendirmek için varız.
Ptt' den maaş alana kredi

✅ Maaş aldığınız Banka harici diğer Kuruluşlara olan Borçlarınız varsa Dert Etmeyin.. Kredi almanıza engel yaratabilecek Borçlarınızı veya İcralarınızı Firmamız Bünyesinde Finanse edip Temizliyoruz.

 

      ✅ Emekli maaşınızı PTT ye taşıyıp sizde Kredi istiyorsanız maaş aldığınız bankadaki Kredi, Promosyon veya Esnek Hesap gibi borçlarınızı kapatarak maaşınızı taşıyabilirsiniz. Bu konu hakkında kredi danışmanımız dan bilgi almanız daha sağlıklı olabilir.

 

      ✅ Emekli maaşınızı PTT den alıyorsanız kesintisinden sonra elinize 500 tl üzeri miktar kalıyorsa son 1(Bir) Ay içerisinde başvurunuz da yoksa tekrar kredi için yardımcı olabiliyoruz.


                         Maaş Taşımalı 60.000 TL ve 60 Ay’a Varan Kredi MüjdesiPTT KREDİSİ BİLGİLENDİRME

    Emekli iseniz ve kredi kullanmak istiyorsanız PTT aracılığı ile kredi kullanabilirsiniz. PTT ile anlaşması olan bankaların sunduğu avantajlı faiz oranlarından faydalanarak bireysel kredi alabilirsiniz. Ancak geçmiş dönemlerde bankalardan veya farklı kuruluşlardan yaşadığınız sorunlar (Örnek: ödeme düzensizliği gibi.) maaşınızı PTT ‘ye taşısanız dahi kredinizin onaylanmasına engel olabilmektedir. Yüksek Kredi Danışmanlık firmamız başvuru öncesinde çalışma yaparak bu sorunları gidermeye yönelik kişiye özel çalışma yapmaktadır.

 

    Kredi çekmek isteyenler için aracılık görevi üstlenen PTT, başvurunuzu ilgili bankaya yönlendirir ve başvurunuz banka tarafından değerlendirilir. Kredi başvurunuz banka tarafından onaylanırsa sözleşme imzalayarak kredinizi anında PTT şubesinden kullanabilirsiniz.

 

    PTT’den aldığınız ihtiyaç kredilerinde de vade süresi normal ihtiyaç kredisinde olduğu gibi maksimum 60 aydır. Faiz oranları bankaya göre değişiklik göstermektedir.

 

    PTT’den kredi çekmek isteyenlerin unutmaması gereken bir nokta var ki o da yaş sınırı. Yaş sınırı bankadan bankaya değişiklik gösterse de genellikle üst sınır 80’dir. Yaş sınırının içine vadede eklenir. Yani örneğin kredi kullanacağınız bankanın yaş sınırı 80 ise ve siz 78 yaşında iseniz maksimum iki sene vadeli kredi kullanabilirsiniz.

 

    PTT aracılığı ile alacağınız kredide hayat sigortası yaptırmanız gerekir. Hayat sigortanın ücreti, tüketicinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebilir.